روش های پرداخت در فروشگاه فصل خرید

به کاربران محترم توصیه می شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود. برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریان که تمایل دارند مبلغ سفارش خود را به صورت نقد و یا با کارت در محل پرداخت نمایند این امکان فراهم شده که مبلغ حمل کالای خود را با توجه به شهر محل سکونت خود به صورت پیش پرداخت واریز نموده و مابقی مبلغ سفارش خود را هنگام تحویل کالا پرداخت کنند.

پرداخت اینترنتی

کاربران فصل خرید می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به:

  • شماره کارت 16 رقمی درج شده بر روی عابر بانک.
  • رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
  • CCV2 (کد سه یا چهار رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد).
  • تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت بانکی روی آن حک شده است.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را در حساب کاربری فصل خرید ی خود ثبت نماید. (در خصوص افراد پایین تر از 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان و ترجیحا پدر، کفایت میکند.)

در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می پذیرد.

در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، فصل خرید مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

امکان دریافت چک به هیچ عنوان مقدور نمی باشد.

امکان تقسیط کالا به هیچ عنوان مقدور نمی باشد.