ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW06E

ماشین ظرفشویی 14 نفره سفید بوش مدل SMS68MW06E

ناموجود
ارسال به سراسر کشور
ارسال به سراسر کشور
پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت اصل بودن کالا
ضمانت اصل بودن کالا
7 روز ضمانت بازگشت کالا
7 روز ضمانت بازگشت کالا
تضمین کیفیت کالا
تضمین کیفیت کالا
ناموجود
ناموجود

معرفی کوتاه

ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW06E یکی از محصولات با کیفیت این شرکت می باشد که در عین مصرف کم، شستشوی مناسبی را انجام می دهد. ماشین لباسشویی 14 نفره بوش SMS68MW06E از 8 حالت شستشو برای شستشوی انواع ظروف برخوردار است. حالت Glass نیز در مدل SMS68MW06E تعبیه شده است تا به راحتی و با خیال آسوده از این ماشین لباسشویی برای شستشوی عینک و یا شیشه های حساس استفاده کنید. همچنین در ماشین ظرفشویی SMS68MW06E بوش حالت های شستشوی ECO جهت شستشو در حالت کم مصرف و حالت شستشوی SuperSilence برای شستشوی بی سر و صدا در نظر گرفته شده است. مصرف انرژی Bosch SMS68MW06E بسیار کم است و از رده بندی انرژی A++ برخوردار می باشد.

استفاده از سبد ظروف نقره ای رنگ VarioFlex جهت قرار دادن انواع ظروف

سیستم سبد VarioFlex در ماشین ظرفشویی های 60 سانتیمتری، طبقه بالا دارای 4 قسمت متحرک است که فضایی برای نگهداری عینک، بشقاب، فنجان، لیوان، قاشق و چنگان به حساب می آیند که حتی قادر به نگهداری لیوان های بلند و قابلمه نیز می باشند. طبقه پایین به لطف 6 ستون تاشو، قادر به نگهداری دیگ و قابلمه های بزرگتر و ظروف می باشد.

سبدهای VarioFlex در ظرفشویی SMS68MW06E
مبدل حرارتی ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW06E

مبدل حرارتی: درجه حرارت همیشه برای مراقبت از ظروف تنظیم است.

کنترل حرارت آب در ظرفشویی SMS68MW06E بوش

ماشین های ظرفشویی مجهز به مبدل حرارتی، خطر آسیب رساندن به عینک ها و لوازم شیشه ای ظریف را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهند. آب در داخل محفظه به آرامی گرم می شود تا از شوک حاصل از تماس آب گرم با لوازم جلوگیری شود.

سنسور Aqua: تشخیص مقدار کثیفی جهت داشتن ظروف براق و تمیز

سیستم AquaSensor توسط سنسورهای نوری و بررسی آب حاصل از شستشو، حجم آب را کنترل می کند. ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW06E، بسته به مواد غذایی موجود و چربی ها یا تمیز کننده های موجود در آب حاصل از شستشو، تصمیم می گیرد که آیا فرآیند شستشو کافی بوده یا باید ادامه یابد.

AquaSensor در ظرفشویی بوش مدل SMS68MW06E
ماشین ظرفشویی SMS68MW06E دارای EcoSilence

تکنولوژی EcoSilence: کارآمد، کم صدا و با دوام

برای شستشوی کارآمدتر، برای بوش SMS68MW06E موتوری با سیستم مدیریت EcoSilence طراحی شده است. در این سیستم سعی شده تا با سرعت بالا و مصرف انرژی کم بهترین عملکرد ارائه شود. این تکنولوژی به عنوان یک موتور براشلس، بسیار بی صدا بوده و بطور خودکار بهترین شستشو را انجام می دهد.

آب کمتر، انرژی کمتر و قدرت بیشتر

تکنولوژی نوآورانه بوش بنام ActiveWater، بهره وری را افزایش داده و شستشویی بهتر با نتایج مطلوبتر ارائه می دهد. تکنولوژی ActiveWater دارای ویژگی های منحصر بفردی نظیر توضیع آب هدفمند، فیلتر کردن بهینه، گرمایش سریع و ظرفیت پمپ بالا می باشد.

تکنولوژی ActiveWater در بوش SMS68MW06E
طبقه مخصوص وسایل کوچک نظیر قاشق و چنگال

طبقه مخصوص Vario برای قرارگیری قاشق و چنگال

ماشین ظرفشویی SMS68MW06E دارای یک کشوی اضافه مخصوص قاشق، چنگال و وسایل کوچک است که می توانید با وصل کردن آن، از این قابلیت استفاده کنید. این طبقه در ماشین ظرفشویی های 60 سانتی دارای 14 قسمت برای قرار گیری کارد، قاشق و چنگال است.

برنامه های خودکار بطور اتوماتیک بهترین نتیجه شستشو را ارائه می دهند.

میزان آب، دما و زمان شستشو کاملا بستگی به میزان کثیفی ظروف دارد. این به آن معناست که در مصرف آب و انرژی تا حد زیادی صرفه جویی می شود.

کنترل خودکار شستشو در SMS68MW06E
حالت HygienPlus برای جلوگیری از آلرژی

حالت HygienPlus با دمای بالای خود باعث شستشوی بهتر می شود

تکنولوژی ضد آلرژی در ظرفشویی SMS68MW06E بوش

حالت شستشوی Hygien Plus، گزینه ای است که جدیدا در ماشین ظرفشویی های بوش بکار رفته است. این حالت در چندین دور شستشو با دمای بالا، از حذف باکتری ها اطمینان حاصل می کند و باعث شستشوی بهداشتی تر می شود. در حالت HygienPlus دما تا 70 درجه سانتیگراد هم بالا می رود و برای زمان طولانی در این حالت می ماند تا ظروف بخوبی شسته شوند. این حالت شستشو برای کودکانی که آلرژی دارند و یا کسانی که در شستشو وسواس دارند بسیار مناسب است.

حالت شستشوی SuperSilence: شستشو تغریبا بی صدا انجام شده و سر و صدایی حدود 40 تا 45 دسی بل تولید می کند

حالت شستشوی بی صدا در بوش SMS68MW06E

کنترل الکترونیکی موتور و شستشو تضمین می کند که شستشو در حالت SuperSilence کمترین صدا را تولید کند.

شستشوی بیصدا در ظرفشویی بوش مدل SMS68MW06E
تکنولوژی Glass Protection در ظرفشویی SMS68MW06E

شستشوی مطمئن لوازم شیشه ای با تکنولوژی حفاظت از شیشه

با توجه به اینکه آب زیاد نرم و با فشار به شیشه آسیب رسانده و باعث خط افتادن آن می شود، ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MW06E با استفاده از تکنولوژی حفاظت از شیشه، بطور مداوم سختی آب را اندازه گرفته و آن را تنظیم می کند. این تکنولوژی تضمین می کند تا عینک و یا وسایل شیشه ای حساس شما هم با احتیاط کامل شستشو می شوند.

زمانبندی شستشو

ماشین ظرفشویی بوش SMS68MW06E مجهز به تایمر شستشو

زمان شروع کار ماشین ظرفشویی قابل تنظیم است. شما می توانید تنظیم کنید که ظرفشویی در روز، ساعت کاری، شب و یا هر زمانی که بخواهید شروع به کار کند. با شروع شدن شستشو، زمان باقیمانده جهت اتمام شستشو به شما نمایش داده می شود.

تایمر جهت شستشو با بوش SMS68MW06E
صرفه جویی ظرفشویی بوش SMS68MW06E در آب و برق

صرفه جویی در مصرف آب و برق به لطف سنسور تشخیص حجم ظروف

سنسور تشخیص حجم ظروف

تشخیص حجم ظروف توسط یک سنسور سرعت صورت می گیرد که میزان آب را تشخیص می دهد. اگر ظروف زیاد باشند، آب بیشتری برای شستشو نیاز است پس آب مورد نیاز تامین می شود. همچنین اگر میزان ظروف موجود در محفظه کم باشد، آب کمتری جهت شستشو نیاز است است. این سنسور تضمین می کند که حتی اگر ظروف نصف حجم ظرفشویی و یا کمتر هم باشند، آب به مقدار متناسب مصرف شده و در مصرف آب و برق صرفه جویی شود.

حالت شستشوی Glass 40 درجه سانتیگراد، بک برنامه مناسب برای بهترین شستشو، خشک کردن مناسب و ظروفی براق

با این برنامه جدید، وسایلی نظیر عینک های کریستالی به نرمی و لطافت شستشو و خشک شده تا تمیز و براق شوند. این نتیجه ی شستشو با دمای پایین، شستشوی مدیریت شده و گسترش دادن خشک کن است.

شستشو با دمای کم در ظرفشویی بوش SMS68MW06E
بوش SMS68MW06E با سیستم ضد آب مدیریت ورودی آب

عمر طولانی دستگاه به لطف سیستم ضد آب AquaStop

سیستم کنتل ورودی آب AquaStop

سیستم AquaStop شامل یک شلنگ ورودی مخصوص دو جداره، یک سوپاپ ایمنی و یک سوپاپ کف با سوپاپ شناور است که حفاظت کامل در برابر آسیب های ناشی از آب را تامین می کند. بوش عمر بالای دستگاه را با توجه به این سیستم تضمین می کند.

قسمت دستیار تغذیه جهت اطمینان از شستشوی کامل

ظرفشویی Bosch SMS68MW06E دارای محفظه اضافه جهت قرار دادن مواد خاص نظیر قرص های مخصوص است تا با افزودن آن در هنگام شستشو، از نظافت کامل ظروف اطمینان حاصل شود.

محفظه مخصوص قرص تمیز کننده
10 سال ضمانت عمر طولانی دستگاه در برابر خوردگی داخلی

تضمین 10 ساله در برابر خوردگی های داخلی

برای تجهیزات داخلی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68MW06E از تلفیقی از تکنولوژی ها و مواد نوین در کنار ورقه های فولاد زد زنگ استفاده شده است که مقاومت دستگاه در برابر رسوب و زنگ زدگی های داخلی را برای حداقل 10 سال تضمین می کند.

عمومی
مدل
SMS68MW06E
برند
بوش
رنگ
سفید
اطلاعات کلی
ظرفیت ظرفشویی (نفر)
14
برنامه شستشو
  • 8 برنامه شستشو
قفل کودک
دارد
نصب دستگاه
رو کار
وزن
  • 52.3 کیلوگرم
ابعاد
  • 600x600x845 میلیمتر
سطح صدا
44 دسی بل
میزان مصرف آب
9.5 لیتر
سایر
ویژگی های دیگر
  • رده بندی مصرف انرژی: A++
  • دارای قابلیت شستشوی فوق العاده کم صدا SuperSilence
  • دارای حالت خشک کن اضافه
  • دارای رابط کاربری مناسب
  • طول کابل برق: 175 سانتیمتر
  • طول شلنگ تخلیه: 190 سانتیمتر
  • طول شلنگ ورودی: 165 سانتیمتر
تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
درحال بازگذاری نظرات لطفا صبر کنید.
ثبت پرسش جدید