کولر گازی ال‌ جی AMPU24K

کولر گازی اسپلیت اینورتر 24000 ال جی مدل AMPU24K

ناموجود
ارسال به سراسر کشور
ارسال به سراسر کشور
پرداخت در محل
پرداخت در محل
ضمانت اصل بودن کالا
ضمانت اصل بودن کالا
7 روز ضمانت بازگشت کالا
7 روز ضمانت بازگشت کالا
تضمین کیفیت کالا
تضمین کیفیت کالا
ناموجود
ناموجود

معرفی کوتاه

کولر گازی ال جی AMPU24K از جمله اسپلیت های کم مصرف و در عین حال پر قدرت شرکت LG می باشد. این کولر گازی که ممکن است با نام های AMP-24K نیز شناخته شود، دارای کمپرسور اینورتر دوگانه است. این نوع کمپرسور امکان تنظیم مداوم دور موتور را دارد و علاوه بر قدرت بیشتر، در مصرف انرژی نیز تا حد بسیار زیادی صرفه جویی می کند. گاز استفاده شده از نوع R410 است که علاوه بر سازگاری با محیط زیست، مصرف انرژی کمتری نیز دارد. اسپلیت AMPU24K دارای عملکرد سرمایشی - گرمایشی است. به این ترتیب هم در فصول سرد و هم در فصول گرم می توانید از آن استفاده کنید. این کولر گازی اسپلیت الجی دارای قابلیت I-CONTROL AMPERE یا کنترل آمپر مصرفی در سه سطح مختلف است. با وجود این قابلیت، امکان تنظیم آمپر مصرفی کولر وجود دارد. I-CONTROL AMPERE حتی امکان روشن کردن کولر با ژنراتور را فراهم می سازد. ال جی کارایی این کولر را حتی برای مناطق گرمسیر نیز تضمین کرده است. موتور این اسپیلت حتی تا دمای 65 درجه سانتی گراد نیز بخوبی کار می کند. این کولر دارای وایفای داخلی نیز است و از ThinQ پشتیبانی می کند. از طریق برنامه LG ThinQ می توانید عملکرد و وضعیت کولر ال جی را زیر نظر بگیرید. خرید کولر گازی الجی AMPU24K بسیار بصرفه بوده و هزینه های شما را در طولانی مدت کاهش می دهد.

کولر گازی ال جی AMPU24K

 • دارای کمپرسور اینورتر دوگانه کمپرسور اینورتر دوگانه
 • دارای فیلتر دوگانه فیلتر دوگانه
 • پشتیبانی از Smart ThinQ پشتیبانی از ThinQ
 • دارای تصفیه هوای خودکار تصفیه هوای خودکار
 • گردش هوای چهار جهت گردش هوای چهار جهت

درباره کولر گازی 24000 ال جی AMPU24K

کولر گازی ال جی AMPU24K که با نام AMP-24K نیز شناخته می شود، یکی از اسپلیتهای LG است. این کولر گازی یکی از انواع اسپلیت است که علاوه بر عملکرد سرمایی، دارای عملکرد گرمایی نیز می باشد. به این ترتیب در تمام فصول سال در کنار شما خواهد بود. از عملکرد سرمایی آن می توانید در فصول گرم، و از عملکرد گرمایی آن در فصول سرد استفاده کنید. اسپلیت ال جی AMP-24K دارای یک پنل داخلی سفید رنگ و یک پنل خارجی است که موتور اینورتر دوگانه در آن قرار دارد. به لطف وجود کمپرسور اینورتر دوگانه و استفاده از گاز R410، مصرف برق تا حد چشم گیری کاهش یافته و در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه می شود. این کولر گازی 24000 ال جی AMPU24K بسیار قدرتمند است و امکان گردش هوای 4 جهت را دارد. به این ترتیب تمام فضا را در سریعترین زمان ممکن خنک می سازد. اسپلیت LG دارای فیلتر دوگانه است. این فیلتر گرد و خاک بزرگتر از 10 میکروگرم را جذب می کند. به این صورت علاوه بر بالا رفتن عمر دستگاه، هوای منزل نیز تصفیه می شود. کولر گازی هوشمند ال جی AMPU24K قابلیت اتصال به وایفای و کنترل و مدیریت از طریق نرم افزار ThinQ را دارد. از این رو برای خانه های هوشمند بسیار مناسب است. مصرف بسیار کم و قابلیت های ویژه این کولر گازی، باعث شده تا خرید کولر گازی الجی AMPU24K بسیار بصرفه باشد. این کولر امکانات بسیار خوبی را به بهترین شکل ممکن در اختیار شما قرار می دهد. بطور مثال با فشار یک دکمه، با تنظیم خودکار 3 عملکرد، یک محیط دلپذیر را برای خواب راحت فراهم می کند.

اسپلیت 24000 بی تی یو الجی AMPU24K

قابلیت کنترل آمپر مصرفی کولر گازی ال جی AMPU24K

کولر گازی AMPU24K یک اسپلیت بسیار کم مصرف است. حتی این قابلیت را به شما می دهد تا میزان آمپر مصرفی آن را طبق نیاز خود تنظیم کنید. با وجود قابلیت I-CONTROL AMPERE می توانید آمپر مصرفی اسپلیت 24000 ال جی را در سه سطح 8 آمپر، 6 آمپر و 4 آمپر تنظیم کنید. با وجود این قابلیت، امکان کار کولر در مناطقی که دارای فشار کمتر و یا نوسان برق هستند نیز وجود دارد. با تنظیم درست میزان مصرف کولر، می توانید از آسیب رسیدن به آن جلوگیری کنید.

قابلیت I-Control Ampere در کولر گازی AMPU24K

استفاده همزمان از چند اسپلیت

همانطور که گفته شد، I-Control Ampere قابلیت کنترل میزان آمپر مصرفی اسپلیت ال جی AMPU24K را به شما می دهد. با تنظیم آمپر می توانید از چندین کولر گازی بجای یک کولر استفاده کنید بدون اینکه هزینه ی بیشتری پرداخت کنید.

امکان استفاده از چند کولرگازی بطور همزمان
کولر گازی کم مصرف ال جی AMP-24K

روشن کردن کولر گازی AMPU24K با ژنراتور

اسپلیت ال جی AMP-24K امکان کار با توان مصرفی مختلفی را دارد. به این ترتیب نیاز نیست برای زمان قطعی برق، کولر گازی پشتیبان با ظرفیت کمتر داشته باشید. با تنظیم آمپر کولر گازی LG AMPU24K می توانید حتی از ژنراتور برای روشن کردن کولر خود استفاده کنید. اینگونه می توانید در هزینه های اولیه خود نیز صرفه جویی کنید.

کمپرسور اینورتر دوگانه در اسپلیت ال جی AMPU24K

کولر گازی دوئال کول ال جی AMPU24K دارای پنل خارجی AMPN24K است که به یک کمپرسور اینورتر دوگانه مجهز شده است. این کولر برای مناطق معتدل یا T1 و حتی مناطق گرمسیر یا T3 طراحی شده است. به این ترتیب حتی در دمای 65 درجه سانتی گراد نیز به راحتی کار می کند. کمپرسود اینورتر LG علاوه بر قدرت بیشتر نسبت به مدل های قدیمی تر، از مصرف انرژی بسیار پایین تری برخوردار می باشد.

کولر گازی AMPU24K ال جی با کمپرسور اینورتر دوگانه

خنک کنندگی سریع و صرفه جویی در مصرف

یکی از دلایلی که باعث افزایش چشمگیر مصرف برق توسط کولرهای گازی می شود، خاموش شدن موتور در زمان رسیدن دمای اتاق به دمای تنظیم شده و روشن شدن مجدد موتور در هنگام پایین آمدن دما است. در هر بار روشن شدن موتور انرژی زیادی صرف بالا بردن دور موتور می شود. این مشکل در کولرهای گازی ال جی که از کمپرسور اینورتر استفاده می کنند برطرف شده است. سرعت کمپرسور اینورتر کولر گازی LG AMPU24K بطور مداوم تنظیم شده تا دما ثابت و مطلوب نگهداشته شود. جدا از این، کمپرسور اینورتر دوگانه الجی مصرف بسیار کمتری نسبت به موتورهای جدید دارد. از این رو از نظر هزینه نیز کاملا بصرفه است. به لطف وجود این کمپرسور در اسپیلت ال جی AMPU24K، قدرت پرتاب باد افزایش یافته و هوا سریعتر خنک می شود.

تصفیه هوا توسط اسپلیت AMPU24K

ال جی در کولر گازی مدل AMPU24K از تکنولوژی Plasmaster Ionizer برای فیتر کردن هوا استفاده کرده است. تصفیه کننده های معمولی هوا از فن و فیلتر برای تصفیه هوا استفاده می کنند. ولی تکنولوژی Ionizer از یون ها برای حذف ذرات، میکروب ها و بوی نامطبوع استفاده می کند. این یونیزه کننده هوا باعث می شود تا هوای اتاق کاملا تصفیه شده و مخصوصا برای افرادی که آلرژی دارند بسیار مفید است. Plasmaster Ionizer با تزریق 3 میلیون یون به هوای خارج شده از کولر، باعث کاهش چشم گیر ذرات میکروسکوپی می شود.

تصفیه هوا با کولر گازی ال جی مدل AMPU24K

پشتیبانی کولر گازی الجی از ThinQ

یکی از ویژگی هایی که باعث برتری اسپلیت AMPU24K نسبت به اسپلیت های دیگر شده است، ویژگی اینترنت اشیاء یا iot است. این کولر گازی دارای وایفای داخلی است و امکان اتصال به شبکه وایرلس را دارد. در کنار این قابلیت، از ThinQ نیز پشتیبانی می کند. از این رو با نصب نرم افزار LG ThinQ بر روی تبلت و یا گوشی هوشمند خود، می توانید کولر گازی الجی AMPU24K را مدیریت کرده و وضعیت آن را بررسی کنید.

پشتیبانی اسپلیت LG AMPU24K از Smart ThinQ

طراحی اسپلیت اینورتر ال جی AMPU24K

اسپلیت اینورتر سفید الجی AMPU24K از طراحی بسیار خوب و شیکی برخوردار است. پنل داخلی این کولر گازی به رنگ سفید بوده و طراحی آن بگونه ای است که به زیبایی روی دیوار منزل شما خودنمایی می کند. وزن یونیت داخلی برابر با 12.3 کیلوگرم است. پنل داخلی دارای یک نمایشگر در زیر لایه ی جلویی است که میزان دمای تنظیم شده و خاموش یا روشن بودن کولر را نشان می دهد. این پنل عرضی حدود 998 میلیمتر و ارتفاعی برابر با 345 میلیمتر دارد. عمق آن نیز برابر با 210 میلیمتر است. یونیت خارجی که برای این اسپلیت در نظر گرفته شده است مدل AMPN24K بوده و به رنگ سفید است. ابعاد طول، ارتفاع و عمق این پنل به ترتیب برابر با 870، 650 و 330 میلیمتر می باشد. موتور کولر گازی سفید ال جی AMPU24K نیز در پنل خارجی قرار گرفته است.

طراحی اسپلیت سفید الجی AMPU24K
عمومی
مدل
AMPU24K
کشور سازنده
تایلند
برند
ال‌ جی
رنگ
سفید
اطلاعات کلی
ظرفیت(بی تی یو)
24000
نوع كولر
اسپلیت تك پنل
گاز
R410
عملكرد
سرمايش - گرمايش
كمپرسور
اینورتر دوگانه
ظرفيت گرمايش (بي تي يو / ساعت)
24500
ظرفيت سرمايش (بي تي يو / ساعت)
20800
برق مصرفي
تک فاز
ميزان آمپر مصرفي (سرمايش)
12
ميزان آمپر مصرفي (گرمايش)
10
اينورتر
دارد
تعداد كنترل
1
ابعاد يونيت خارجي (طول، ارتفاع، عمق)
870x650x330 میلیمتر
ابعاد يونيت داخلي (طول، ارتفاع، عمق)
998x210x345 میلیمتر
وزن يونيت خارجي (كيلوگرم)
45
وزن يونيت داخلي (کیلوگرم)
12.3
سایر
ویژگی های دیگر
 • دارای کلاس T1 جهت کار در محیط های معتدل
 • دارای کلاس T3 جهت کار در محیط های گرمسیری
 • کمپرسور اینورتر دوگانه
 • دارای یونیزه کننده پلاسمایی
 • دارای قابلیت تنظیم آمپر مصرفی در سه حالت 8، 6 و 4 آمپر
 • دارای حالت سرمای سریع
 • دارای وایفای داخلی
 • پشتیبانی از ThinQ ال جی و اینترنت اشیاء
 • قابلیت کنترل از طریق تلفن هوشمند
 • دارای 4 جهت قابل تنظیم برای پرتاب باد
 • دارای فیلتر ضد باکتری و ضد گرد و خاک
 • دارای حالت خواب راحت
 • دارای مخزن گاز 1.40 کیلوگرم
 • برق ورودی: 240-220 ولت
 • ظرفیت سرمایش T1: 24000 بی تی یو
 • برق ورودی سرمایش T1: 2329 وات
 • آمپر مصرفی سرمایش T1: 10.4
 • ظرفیت سرمایش T3: 20800 بی تی یو
 • برق ورودی سرمایش T3: 2773 وات
 • آمپر مصرفی سرمایش T3: 12.0
 • برق ورودی گرمایش H1: 2240 وات
تنها کاربرانی که این کالا را خریداری نموده‌اند می‌توانند در ارتباط با این کالا نظر دهند.
درحال بازگذاری نظرات لطفا صبر کنید.
ثبت پرسش جدید
پرسش
یوسف باقرپور
سلام. بنظر شما این کولر برای یک سالن 100 متری مناسبه؟
به این پرسش پاسخ دهید
پاسخ
کارشناس شماره 1 فصل خرید
سلام. کولر 24000 میتونه برای همچین فضایی مناسب باشه ولی انتخاب ظرفیت کولر بستگی به خیلی چیزا داره. اینکه نوع منطقه معتدله یا گرمسیره؟ محل نصب کولر در کجاست؟ ایا داخل آشپزخانه یا نزدیک بهش نصب شده؟ سالن به چه میزان آفتاب خور هست؟ در کل با رعایت یک سری موارد مانند قرار گرفتن کولر در طول سالن، نصب پرده هایی که از ورود آفتاب تا حدودی جلوگیری کنند و نصب سایبان برای پنل خارجی می شه از کولر AMPU24K برای سالن 100 متری هم استفاده کرد.